Price: 2.789.400₫
Original Price: 2.936.200₫
| Batteries Included | Yes |
| Color | Blue |
| RAM | 8G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Blackview |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.88" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 5 |
| Operating System | Android 16 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 32MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 13MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Standard |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1640*720 |
| Video Capture Resolution | 720P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T7250 |
| SKU | sw260116150840614132826 |
Brand Name: Blackview
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Blackview-sc-0141873905.html
Quality: 2717014 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm